Struktura organizacyjna

Hub strzelecki

Zrzeszamy kluby, stowarzyszenia, strzelnice, szkoleniowców, strzelców, instruktorów, sędziów, sklepy z bronią. Jesteśmy Stowarzyszeniem, które działa w całym kraju.

Strzelnice

Współpracujemy z wieloma obiektami z całego kraju. Mamy ponad 28 obiektów, gdzie możemy przekierować naszych kursantów na szkolenie do egzaminu jak i sam egzamin.

Instruktorzy

Nasza wykwalifikowana kadra, instruktorzy współpracujący ze Stowarzyszeniem jak i instruktorzy z naszego Stowarzyszenia służą pomocą na początku Twojej drogi jak i po uzyskaniu pozwolenia. Możesz liczyć na przydatne kursy i szkolenia dodatkowe.

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, prześlemy Ci na maila szczegóły dotyczące przystąpienia do stowarzyszenia oraz procedury uzyskiwania pozwolenia na broń. Jeżeli nie widzisz maila - sprawdź zakładkę Spam.

Nasi Partnerzy

Możesz liczyć na stosowne zniżki, rabaty i benefity u naszych partnerów, z którymi współpracujemy.
Od zakupu sejfu, przez akcesoria, broń, szkolenia i inne benefity.

Wypełnij formularz deklaracji członkowskiej, opłać wymagane wpisowe i składkę a następnie zaloguj się na nasz Discord. Potem oczekuj na kontakt z naszej strony. Otrzymasz dane dotyczące dalszego zapisu na egzamin.

Kontakt

Obszar działania:
Szczecin, Gdańsk, Poznań, Kraków, Łódź, Zduńska Wola, Warszawa, Lublin, Katowice, Poznań, Rzeszów, Ełk, Częstochowa, Wrocław, Zielona Góra, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Koszalin i inne. (Zapytaj)

Adres obsługi korespondencji:
Stowarzyszenie Miłośników Karkówki z Grilla i Broni Kolekcjonerskiej ASY
Wiechutki 13
98-200 Sieradz, PL.

Skip to content