Dokumenty

Potrzebujesz pomocy?

Rozumiemy, że formalności związane z dokumentacją i wnioskami mogą być czasem skomplikowane i przytłaczające. Jeśli napotkałeś trudności, masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień dotyczących naszych formularzy i procedur, jesteśmy tu, by Ci pomóc!

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie lub o kontakt telefoniczny pod podanym numerem. Jesteśmy tu, by ułatwić Ci proces składania dokumentów i wniosków oraz upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie i zgodnie z obowiązującymi procedurami. Twoja pewność i zrozumienie są dla nas priorytetem. Zapraszamy do kontaktu!

+48 793 131 095

Dziękuję Stowarzyszeniu za przyjęcie, wspolne treningi i szkolenia. Dla tych co się zastanawiają jak zdobyć broń, czy im to potrzebne? Jest podany kontakt, odzywajcie się, rozwiewajcie swoje wątpliwosci, służymy radą i pomocą. Nie słuchajcie wychowanków Dziewulskiego którzy uważają że obywatel powinien być z bronia nie obyty i powinien byc bezbronny, albo takich co gdzies cos tam slyszeli i uwazaja sie za expertow.

Mariusz Wieczorek

Łask, łódzkie

Dziękuję całemu Stowarzyszeniu ASY, za przyjęcie, i przygotowania do egzaminu, co było niezbędne i pomocne. Wszystko co było do zdania, zdane na 100%. Wyczerpujące rozwiania wątpliwych pytań, porady... Jednym słowem SUPER!!!!

Marcin Pomorski

Lublin, lubelskie

Uzyskaj pozwolenie na broń

Wypełnij poniższy formularz, aby przejść na właściwą deklarację członkowską. Następnie ją również wypełnij i sprawdź maila - tam będą dalsze kroki.

Kontakt

Obszar działania:
Szczecin, Gdańsk, Poznań, Kraków, Łódź, Zduńska Wola, Warszawa, Lublin, Katowice, Poznań, Rzeszów, Ełk, Częstochowa, Wrocław, Zielona Góra, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Koszalin.

Adres obsługi korespondencji:
Stowarzyszenie Miłośników Karkówki z Grilla i Broni Kolekcjonerskiej ASY
Wiechutki 13
98-200 Sieradz, PL.