Dokumenty

Potrzebujesz pomocy?

Rozumiemy, że formalności związane z dokumentacją i wnioskami mogą być czasem skomplikowane i przytłaczające. Jeśli napotkałeś trudności, masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień dotyczących naszych formularzy i procedur, jesteśmy tu, by Ci pomóc!

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie lub o kontakt telefoniczny pod podanym numerem. Jesteśmy tu, by ułatwić Ci proces składania dokumentów i wniosków oraz upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie i zgodnie z obowiązującymi procedurami. Twoja pewność i zrozumienie są dla nas priorytetem. Zapraszamy do kontaktu!

+48 793 131 095

Dziękuję Stowarzyszeniu za przyjęcie, wspolne treningi i szkolenia. Dla tych co się zastanawiają jak zdobyć broń, czy im to potrzebne? Jest podany kontakt, odzywajcie się, rozwiewajcie swoje wątpliwosci, służymy radą i pomocą. Nie słuchajcie wychowanków Dziewulskiego którzy uważają że obywatel powinien być z bronia nie obyty i powinien byc bezbronny, albo takich co gdzies cos tam slyszeli i uwazaja sie za expertow.

Mariusz Wieczorek

Łask, łódzkie

Dziękuję całemu Stowarzyszeniu ASY, za przyjęcie, i przygotowania do egzaminu, co było niezbędne i pomocne. Wszystko co było do zdania, zdane na 100%. Wyczerpujące rozwiania wątpliwych pytań, porady... Jednym słowem SUPER!!!!

Marcin Pomorski

Lublin, lubelskie

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, prześlemy Ci na maila szczegóły dotyczące przystąpienia do stowarzyszenia oraz procedury uzyskiwania pozwolenia na broń. Jeżeli nie widzisz maila - sprawdź zakładkę Spam.

Nasi Partnerzy

Możesz liczyć na stosowne zniżki, rabaty i benefity u naszych partnerów, z którymi współpracujemy.
Od zakupu sejfu, przez akcesoria, broń, szkolenia i inne benefity.

Wypełnij formularz deklaracji członkowskiej, opłać wymagane wpisowe i składkę a następnie zaloguj się na nasz Discord. Potem oczekuj na kontakt z naszej strony. Otrzymasz dane dotyczące dalszego zapisu na egzamin.

Kontakt

Obszar działania:
Szczecin, Gdańsk, Poznań, Kraków, Łódź, Zduńska Wola, Warszawa, Lublin, Katowice, Poznań, Rzeszów, Ełk, Częstochowa, Wrocław, Zielona Góra, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Koszalin i inne. (Zapytaj)

Adres obsługi korespondencji:
Stowarzyszenie Miłośników Karkówki z Grilla i Broni Kolekcjonerskiej ASY
Wiechutki 13
98-200 Sieradz, PL.

Skip to content