Współpraca

W Stowarzyszeniu ASY poszerzamy nasz zespół instruktorów strzelectwa i szukamy nowych talentów w miastach takich jak Nowy Sącz, Elbląg, Częstochowa, Kielce, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski, Bielsko Biała, Olsztyn, Płock, Zakopane i Ełk. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które łączą w sobie profesjonalizm, chęć do działania w jednym z największych Stowarzyszeń strzeleckich w kraju oraz dystans do siebie. Szukamy osób, które potrafią połączyć powagę szkolenia z lekkim przymrużeniem oka.

Nasze preferencje dotyczące nowych instruktorów:

  • Profesjonalizm i zaangażowanie: Oczekujemy wysokich standardów nauczania i aktywnego uczestnictwa w życiu naszej społeczności.
  • Dystans do siebie i poczucie humoru: Ważna jest dla nas umiejętność tworzenia pozytywnej atmosfery podczas szkoleń.
  • Miłośnicy karkówki z grilla: W naszym zespole ceni się dobrą atmosferę i wspólne spędzanie czasu, w tym przy grillu. Preferujemy osoby, które nie są weganami i które lubią karkówkę z grilla, co jest naszym nieoficjalnym sposobem na budowanie zespołu.

Jeśli czujesz, że pasujesz do naszego zespołu i chcesz mieć realny wpływ na rozwój strzelectwa w Polsce, to zapraszamy Cię do współpracy. Dołącz do nas i razem stwórzmy niezapomniane doświadczenia strzeleckie!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy. Czekamy na Twoją wiadomość!

Złóż aplikację

Uprawnienia (będziemy oczekiwali dowodu na posiadane uprawnienia)

Jakie uprawnienia instruktorskie posiadasz? (wymagane)

RODO

2 + 10 =

Kontakt

Obszar działania:
Lublin, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wolsztyn, Koszalin, Borne Sulinowo, Libiąż, Kraków, Szczecin, Łódź, Zduńska Wola, Warszawa, Wrocław, Siechnice, Zielona Góra, Jelenia Góra, Białystok, Rzeszów, Kielce, Końskie, Ełk, Elbląg, Katowice, Toruń, Nowy Targ, Nowy Sącz, Olsztyn, Bzowiec, Piła, Czarnków, Bydgoszcz... i inne. (Zapytaj)

Adres obsługi korespondencji:
Stowarzyszenie Miłośników Karkówki z Grilla i Broni Kolekcjonerskiej ASY(-BIS)
Wiechutki 13
98-200 Sieradz, PL

Darowizny prosimy przesyłać na konto:
36 1870 1045 2083 1081 3410 0001

Skip to content