Współpraca

W Stowarzyszeniu ASY poszerzamy nasz zespół instruktorów strzelectwa i szukamy nowych talentów w miastach takich jak Nowy Sącz, Elbląg, Częstochowa, Kielce, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski, Bielsko Biała, Olsztyn, Płock, Zakopane i Ełk. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które łączą w sobie profesjonalizm, chęć do działania w jednym z największych Stowarzyszeń strzeleckich w kraju oraz dystans do siebie. Szukamy osób, które potrafią połączyć powagę szkolenia z lekkim przymrużeniem oka.

Nasze preferencje dotyczące nowych instruktorów:

• Profesjonalizm i zaangażowanie: Oczekujemy wysokich standardów nauczania i aktywnego uczestnictwa w życiu naszej społeczności.
  • Dystans do siebie i poczucie humoru: Ważna jest dla nas umiejętność tworzenia pozytywnej atmosfery podczas szkoleń.
  • Miłośnicy karkówki z grilla: W naszym zespole ceni się dobrą atmosferę i wspólne spędzanie czasu, w tym przy grillu. Preferujemy osoby, które nie są weganami i które lubią karkówkę z grilla, co jest naszym nieoficjalnym sposobem na budowanie zespołu.

Jeśli czujesz, że pasujesz do naszego zespołu i chcesz mieć realny wpływ na rozwój strzelectwa w Polsce, to zapraszamy Cię do współpracy. Dołącz do nas i razem stwórzmy niezapomniane doświadczenia strzeleckie!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy. Czekamy na Twoją wiadomość!

Złóż aplikację

Uprawnienia (będziemy oczekiwali dowodu na posiadane uprawnienia)

Jakie uprawnienia instruktorskie posiadasz? (wymagane)