Na każdym poziomie

Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bronią palną, strzelasz od kilku lat i chciałbyś poprawić swoje wyniki czy jesteś turbo komandosem, z kałachem się urodziłeś, a w kolejnych latach zamiast mlekiem karmiony byłeś prochem z nabojów. Szkolenia dopasowane są do Twojego poziomu i umiejętności.

Doświadczona kadra

Instruktorzy, sędziowie, biegli, trenerzy z służb specjalnych i wiele innych ciekawych osób z wieloletnim stażem w branży. Poznasz ich na naszych kursach i szkoleniach. Stawiamy na jakość kursów a nie na „jakoś to będzie”. Wiemy, że w niektórych sytuacjach niuanse robią różnicę

Gwarancja zadowoloenia

Człowiek nie bez powodu posiada dwoje uszu i jedne usta. Umiemy słuchać i wyciągać wniosku. Przeprowadziliśmy wiele kursów, znamy wasze uwagi i sugestie. Dzięki temu doszliśmy do poziomu, w którym jesteśmy przekonani do profesjonalizmu naszych kursów.

Nasz Bestseller

Kurs prowadzącego strzelanie

od 699 zł

Zrobiłeś pozwolenie na broń i chciałbyś zabrać znajomego, brata lub żonę na strzelnicę i nie chcesz korzystać z pomocy instruktora? Kurs prowadzącego strzelanie jest dla Ciebie. To uprawnienia dożywotnie dające możliwość strzelania bez dodatkowego nadzoru.

Kurs do egzaminu na patent

Kurs obsługi i strzelania z pistoletu, karabinu i strzelby. Wymagamy 3 spotakń, każde spotkanie to koszt:

od 199 zł

To podstawowy a jednocześnie wymagany kurs celem dopuszczenia do egzaminu. Przy ostatnim spotkaniu podpiszemy Ci oświadczenie o przeszkoleniu.

Kurs na „broń inną” nie objętą podstawowym pozwoleniem na broń.

Masz już Glocka, AK47, strzelbę i inne sprzęty i szukasz czegoś bardziej egzotycznego? Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia szkoleniowego na broń samoczynną, może masz ochotę na kuszę cięciwową?

od 999 zł

To kursy dla osób oczekujących innego, niestandardowego podejścia do tematu pozwoleń. Mamy utwarte ścieżki w każdym możliwym kierunku.

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, prześlemy Ci na maila szczegóły dotyczące przystąpienia do stowarzyszenia oraz procedury uzyskiwania pozwolenia na broń. Jeżeli nie widzisz maila - sprawdź zakładkę Spam.

Nasi Partnerzy

Możesz liczyć na stosowne zniżki, rabaty i benefity u naszych partnerów, z którymi współpracujemy.
Od zakupu sejfu, przez akcesoria, broń, szkolenia i inne benefity.

Wypełnij formularz deklaracji członkowskiej, opłać wymagane wpisowe i składkę a następnie zaloguj się na nasz Discord. Potem oczekuj na kontakt z naszej strony. Otrzymasz dane dotyczące dalszego zapisu na egzamin.