Na każdym poziomie

Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bronią palną, strzelasz od kilku lat i chciałbyś poprawić swoje wyniki czy jesteś turbo komandosem, z kałachem się urodziłeś, a w kolejnych latach zamiast mlekiem karmiony byłeś prochem z nabojów. Szkolenia dopasowane są do Twojego poziomu i umiejętności.

Doświadczona kadra

Instruktorzy, sędziowie, biegli, trenerzy z służb specjalnych i wiele innych ciekawych osób z wieloletnim stażem w branży. Poznasz ich na naszych kursach i szkoleniach. Stawiamy na jakość kursów a nie na „jakoś to będzie”. Wiemy, że w niektórych sytuacjach niuanse robią różnicę

Gwarancja zadowoloenia

Człowiek nie bez powodu posiada dwoje uszu i jedne usta. Umiemy słuchać i wyciągać wniosku. Przeprowadziliśmy wiele kursów, znamy wasze uwagi i sugestie. Dzięki temu doszliśmy do poziomu, w którym jesteśmy przekonani do profesjonalizmu naszych kursów.

Nasz Bestseller

Kurs prowadzącego strzelanie

od 699 zł

Zrobiłeś pozwolenie na broń i chciałbyś zabrać znajomego, brata lub żonę na strzelnicę i nie chcesz korzystać z pomocy instruktora? Kurs prowadzącego strzelanie jest dla Ciebie. To uprawnienia dożywotnie dające możliwość strzelania bez dodatkowego nadzoru.

Kurs do egzaminu na patent

Kurs obsługi i strzelania z pistoletu, karabinu i strzelby. Wymagamy 3 spotakń, każde spotkanie to koszt:

od 199 zł

To podstawowy a jednocześnie wymagany kurs celem dopuszczenia do egzaminu. Przy ostatnim spotkaniu podpiszemy Ci oświadczenie o przeszkoleniu.

Kurs na „broń inną” nie objętą podstawowym pozwoleniem na broń.

Masz już Glocka, AK47, strzelbę i inne sprzęty i szukasz czegoś bardziej egzotycznego? Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia szkoleniowego na broń samoczynną, może masz ochotę na kuszę cięciwową?

od 999 zł

To kursy dla osób oczekujących innego, niestandardowego podejścia do tematu pozwoleń. Mamy utwarte ścieżki w każdym możliwym kierunku.

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, prześlemy Ci na maila szczegóły dotyczące przystąpienia do stowarzyszenia oraz procedury uzyskiwania pozwolenia na broń. Jeżeli nie widzisz maila - sprawdź zakładkę Spam.

Nasi Partnerzy

Możesz liczyć na stosowne zniżki, rabaty i benefity u naszych partnerów, z którymi współpracujemy.
Od zakupu sejfu, przez akcesoria, broń, szkolenia i inne benefity.

Wypełnij formularz deklaracji członkowskiej, opłać wymagane wpisowe i składkę a następnie zaloguj się na nasz Discord. Potem oczekuj na kontakt z naszej strony. Otrzymasz dane dotyczące dalszego zapisu na egzamin.

Lublin, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wolsztyn, Koszalin, Borne Sulinowo, Libiąż, Kraków, Szczecin, Łódź, Zduńska Wola, Warszawa, Wrocław, Siechnice, Zielona Góra, Jelenia Góra, Białystok, Rzeszów, Kielce, Końskie, Ełk, Elbląg, Katowice, Toruń, Nowy Targ, Nowy Sącz, Olsztyn, Bzowiec, Piła, Czarnków, Bydgoszcz... i inne. (Zapytaj)