Sklep – Odzież Markowa
& Gadżety

Odkryj nasz szeroki asortyment wysokiej jakości koszulek, bluz i naszywek, a wkrótce również innych niezbędnych gadżetów dla każdego miłośnika strzelectwa i… dobrego jedzenia. Już niebawem rozszerzymy naszą ofertę o kolejne ekscytujące gadżety, które z pewnością przypadną Wam do gustu. Od akcesoriów strzeleckich po unikalne dodatki – wszystko, co potrzebne, by wyrazić swoją pasję i przynależność do społeczności ASY. Obsługę sklepu prowadzi zaprzyjaźniona spółka 5ONE.

Koszulka ASY – 100 zł

Z dumą prezentujemy naszą najnowszą kreację – koszulkę ASY, która jest idealna dla każdego strzelca z poczuciem humoru. Ten stylowy t-shirt jest nie tylko wygodny, ale też stanowi prawdziwe odbicie strzeleckiej pasji.

Na przodzie koszulki znajdziesz nasze charakterystyczne logo ASY, które mówi „tak, jestem strzelcem”, a jednocześnie mruga do Ciebie, dodając „i mam świetne poczucie humoru”. Ale to nie koniec! Z tyłu koszulki znajdziesz duże logo ASY, które z pewnością przyciągnie uwagę i podkreśli Twoją strzelecką tożsamość.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, ta koszulka zapewnia komfort i trwałość, nawet podczas najbardziej intensywnych strzeleckich przygód. Jej uniwersalny krój sprawia, że świetnie wygląda w każdej sytuacji – na strzelnicy, w mieście, a nawet na randce, jeśli Twoja druga połówka docenia styl z odrobiną prochowego pikanterii.

Nie przegap okazji, aby zaopatrzyć się w t-shirt, który nie tylko podkreśli Twój strzelecki styl, ale również doda odrobiny humoru do Twojego dnia. Zamów już dziś i dołącz do strzeleckiej rodziny ASY, która zawsze celuje wysoko i śmieje się głośno!

Nadszedł czas, aby ubrać swoją pasję do strzelectwa w coś wyjątkowego – przedstawiamy naszą nową bluzę ASY! Ta stylowa i wygodna bluza jest idealna dla każdego miłośnika strzelectwa, który ceni sobie zarówno komfort, jak i strzelecki szyk.

Wykonana z miękkiego, ale wytrzymałego materiału, nasza bluza zapewnia niezrównany komfort noszenia w każdej sytuacji – czy to podczas aktywności na strzelnicy, relaksu w domu, czy na casualowych spotkaniach ze znajomymi. Prosty, ale efektowny design sprawia, że świetnie komponuje się z różnymi stylami ubioru.

Co wyróżnia naszą bluzę? Duże logo ASY na piersi dodaje klasy i elegancji, natomiast duże logo na plecach stanowi prawdziwą deklarację Twojej strzeleckiej pasji. To idealny sposób, by pokazać światu, że należysz do wyjątkowej społeczności pasjonatów strzelectwa.

Dodatkowo, nasza bluza to nie tylko styl, ale i poczucie humoru. Spodziewaj się uśmiechów i zaciekawionych spojrzeń, gdy ludzie zauważą Twoją strzelecką dumę. Idealna na chłodniejsze dni, ta bluza to świetny sposób, by wyrazić swoje zamiłowanie do strzelectwa i dodać odrobiny strzeleckiego humoru do Twojego codziennego stroju.

Zamów już dziś i poczuj różnicę, nosząc nie tylko ubranie, ale i swoją pasję!

Bluza ASY – 230 zł

Naszywka ASY – 20 zł

Naszywka ASY z rzepem, wykonana z najwyższą starannością metodą haftu. Ta stylowa i trwała naszywka to idealny dodatek do każdego elementu Twojego strzeleckiego ekwipunku. Wyposażona w praktyczny rzep, nasza naszywka jest łatwa w montażu i pasuje do kamizelek taktycznych, plecaków, czapek i wielu innych. Zapewnia wyjątkowy wygląd i wytrzymałość, nawet w najtrudniejszych warunkach. Wyraź swoją pasję i przynależność do społeczności strzeleckiej ASY z naszą naszywką!

Zamów teraz i dodaj strzelecki charakter do swojego wyposażenia!

Szukasz czegoś, co doda Ci energii lepiej niż precyzyjny strzał z ulubionego karabinu? Poznaj nasz ekskluzywny Kubek ASY – idealny dla każdego strzelca, który wie, że dobra kawa to podstawa celnego strzału!

Dlaczego ten kubek jest wyjątkowy?
– Wytrzymały jak Twój ulubiony karabin: Zrobiony z materiałów wytrzymałych na każdą sytuację – nawet na poranne zombie ataki przed pierwszą kawą.
– Idealna pojemność: Możesz w nim zmieścić tyle kawy, ile potrzeba, aby trafić w dziesiątkę przy każdym strzale… czyli sporo!
– Strzelecki design: Oznakowany logo ASY, aby każdy wiedział, że kawa to dla Ciebie poważna sprawa.
– Wielofunkcyjność: Idealny do kawy, herbaty, a w ekstremalnych przypadkach nawet do przechowywania drobnych części do broni.

Bonus: Ponoć kawa pita z tego kubka dodaje +10 do precyzji strzału, ale nie gwarantujemy, że działa to lepiej niż regularne treningi!
Zatem, czy jesteś w domu, na strzelnicy, czy w pracy, ten kubek będzie Twoim codziennym towarzyszem. Idealny dla każdego, kto chce rozpocząć dzień z prawdziwym strzeleckim akcentem!

Kubek ASY – 25 zł

Nasi Partnerzy

Możesz liczyć na stosowne zniżki, rabaty i benefity u naszych partnerów, z którymi współpracujemy.
Od zakupu sejfu, przez akcesoria, broń, szkolenia i inne benefity.

Wypełnij formularz deklaracji członkowskiej, opłać wymagane wpisowe i składkę a następnie zaloguj się na nasz Discord. Potem oczekuj na kontakt z naszej strony. Otrzymasz dane dotyczące dalszego zapisu na egzamin.