Deklaracja członkowska

Stowarzyszenie Miłośników Karkówki z Grilla i Broni Kolekcjonerskiej ASY-BIS

Proszę o przyjęcie mnie w poczet członków Stowarzyszenia Miłośników Karkówki z Grilla i Broni Kolekcjonerskiej ASY-BIS.

Pozostawienie poniższych danych wynika z przepisów ustawy Prawo o stowarzyszeniach z 7 kwietnia 1989 r.
w celu skutecznego prowadzenia ewidencji członkowskiej i raportowania jej do organów nadzorczych.

Formularz po przesłaniu zostaje zaszyfrowany, przesyłanie następuje przy użyciu bezpiecznej metody za pośrednictwem certyfikatu SSL GTS CA 1P5.
Jesteś tradycjonalistą? Napisz do nas prośbę o przesłanie deklaracji w wersji do druku i odesłania pocztą.

Chcesz nas zweryfikować? Sprawdź nasz WPIS DO EWIDENCJI i zadzwoń do Starostwa Powiatowego w Sieradzu
(organ nadzorczy naszego Stowarzyszenia) celem sprawdzenia i zapytaj o naszą działalność. Działamy na 58 strzelnicach w całym kraju.
Pozostawione dane pojawią się także na przesyłanym Tobie Zaświadczeniu o członkostwie – wymagany załącznik do wniosku o wydanie pozwolenia na broń kierowanym do Komendy Wojewódzkiej Policji lub Żandarmerii Wojskowej (w przypadku żołnierzy zawodowych).

Posiadasz patent strzelecki uprawniający do uprawiania strzelectwa sportowego?

Posiadasz licencję PZSS uprawniająca do uprawniający do uprawiania strzelectwa sportowego?

Czy masz już inne pozwolenie na broń?

Jakie pozwolenie posiadasz?

Zgody (wszystkie są wymagane - w przypadku braków odrzucimy wniosek)

Czy jesteś żołnierzem zawodowym lub funkcjonariuszem mundurowym?

Czy dołączasz do nas jako instruktor partnerski? (wymaga wcześniejszych ustaleń i zgody Stowarzyszenia)

Nasi Partnerzy

Możesz liczyć na stosowne zniżki, rabaty i benefity u naszych partnerów, z którymi współpracujemy.
Od zakupu sejfu, przez akcesoria, broń, szkolenia i inne benefity.

Wypełnij formularz deklaracji członkowskiej, opłać wymagane wpisowe i składkę a następnie zaloguj się na nasz Discord. Potem oczekuj na kontakt z naszej strony. Otrzymasz dane dotyczące dalszego zapisu na egzamin.