Nasza ekipa

Poznajmy się lepiej, to z nami będziesz współpracować.

%

Stowarzyszenia stanowią osoby poniżej 18 roku życia. Razem możemy to zwiększyć!

Stowarzyszenie strzeleckie „ASY” działa na terenie całej Polski, od Szczecina po Ełk, od Gdańska po Kraków. Łączymy w sobie pasjonatów strzelectwa z różnych zakątków naszego kraju, tworząc spójną i dynamiczną społeczność.

W głównych celach stowarzyszenia skupiamy się na promowaniu strzelectwa jako atrakcyjnej i bezpiecznej formy spędzania czasu wolnego. Edukujemy i szkolimy członków w zakresie odpowiedzialnej obsługi broni oraz podstaw strzelectwa sportowego. Regularnie organizujemy zawody i spotkania, stwarzając okazję do wymiany doświadczeń oraz pogłębienia umiejętności. Wielki nacisk kładziemy na budowanie świadomości o etyce i odpowiedzialności strzelca. Dodatkowo, aktywnie wspieramy młodzież w rozwijaniu ich pasji strzeleckich oraz dbamy o utrzymanie i ciągły rozwój infrastruktury strzeleckiej dla naszych członków.

Dzięki naszej aktywności w miastach takich jak Szczecin, Gdańsk, Poznań, Kraków, Łódź, Warszawa, Lublin, Rzeszów, Częstochowa, Wrocław i wielu innych, aspirujemy do bycia wiodącą organizacją w dziedzinie strzelectwa w Polsce.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do naszej społeczności. Razem kształtujemy przyszłość strzelectwa w Polsce!

Krzysztof

Instruktor Sportu Strzeleckiego PZSS oraz Instruktor Strzelectwa ze Specjalnością Strzelectwo Bojowe C4Guns, a także licencjonowany Trener Strzelectwa Sportowego. Również licencjonowany Sędzia Strzelectwa Sportowego w dyscyplinach pistolet, karabin, strzelba, Strzelectwa Dynamicznego kl. II oraz Zawodnik. Posiadacz broni palnej, cięciwowej i białej. Organizator strzeleckich pikników, zawodów, imprez firmowych, wieczorów kawalerskich/panieńskich, wystaw i pokazów. Organizator i wykładowca strzeleckich kursów i szkoleń, m.in. na Prowadzącego Strzelanie, do Patentu Strzeleckiego czy do uzyskania Pozwolenia na Broń, a także Instruktor podczas treningów grupowych i indywidualnych. Szczególne zamiłowanie do strzelectwa dynamicznego w formule ITS (International Tactical Shooting).

Ania

Instruktor Sportu Strzeleckiego PZSS, licencjonowany Sędzia Strzelectwa Sportowego w dyscyplinach pistolet, karabin, strzelba kl. II, Strzelectwa Dynamicznego kl. III oraz Zawodnik. Posiadacz broni palnej. Organizator strzeleckich pikników, zawodów, imprez firmowych, wieczorów kawalerskich/panieńskich, wystaw i pokazów. Organizator i wykładowca strzeleckich kursów i szkoleń, m.in. na Prowadzącego Strzelanie, do Patentu Strzeleckiego czy do uzyskania Pozwolenia na Broń, a także Instruktor podczas treningów grupowych i indywidualnych. Szczególne zainteresowanie strzelectwem statycznym.

Piotr

Instruktor znany niektórym także jako Polihistor. Mimo młodego wieku (lat 40+) przeszedł swoje w życiu, więc nic nie jest w stanie go zirytować (może poza permanentnym trzymaniem palucha na spuście, ale i to u Was poprawi). Rozsądny, odpowiedzialny, chodzi fama, że łapie świetny kontakt z kursantami (od 16 do 60+ lat, obojga płci) i podobno ma niezłe poczucie humoru.
Poza szkoleniami, także elaboruje amunicję, doradza w kwestiach sprzętu i praktycznych (czytaj: naprawdę przydatnych) gadżetów, czyszczenia, konserwacji, prostych napraw broni.
Odnawia egzemplarze kolekcjonerskie (posiada kilkadziesiąt sztuk), poprawia lub dopasowuje współczesne konstrukcje…
Z przyjemnością wprowadzi w arkana nowego hobby jakim stanie się dla Was strzelectwo (lub samo posiadanie ciekawych konstrukcji urządzeń miotających pociski).

Monika

Zwana również „Halyną”. Prowadzący strzelanie I pasjonatka broni palnej. Niekwestionowana królowa różu na strzelnicy i fanka strzelectwa taktyczno bojowego. Powoli rozwija nową pasję jaką jest strzelectwo długodystansowe. Najchętniej pracuje z kobietami i osobami, które przychodzą pierwszy raz na strzelnicę.Gwarantuje luźną atmosferę, niewybredne żarty i dużo śmiechu.

Mateusz

Strzelec, posiadacz broni, zawodowy cywil. Lubi konstrukcje i rozwiązania nietypowe. Nie posiada dwóch sztuk broni na ten sam nabój. Przez kilka ostatnich lat pracował jako instruktor i prowadzący strzelanie na kilku pomorskich strzelnicach oraz spędził tysiące godzin na osi pracując z osobami prezentującymi najróżniejszy poziom umiejętności. Organizator zawodów „Otwierać Konserwy” oraz prowadzący youtubowego kanału „M.D. Shooting”. Podczas zajęć na strzelnicy stawia na wszechstronny rozwój umiejętności strzeleckich. Wychodzi z założenia, że pozwolenie na broń to nie koniec, ale początek rozwoju strzeleckiego. W wolnym czasie strzela zawody westernowe. Prywatnie lubi klasyczną muzykę, Gwiezdne Wojny i budyń. Operuje w rejonie Trójmiasta.

Mariusz

Aktywnie propagujący powszechny dostęp do broni, nie tylko palnej w środowisku mundurowym i poza nim. Służący radą i pomocą przy tworzeniu dokumentacji wymaganej przy uzyskaniu pozwolenia na broń przez żołnierzy. Instruktor prowadzący strzelania wg starszego programu strzelań oraz wg nowej formy ABC. Czerpie radość z doszkalania swej skromnej osoby w sportach strzeleckich, a także w szkoleniu innych. Kolekcjoner broni nie tylko palnej. Posiadacz pozwoleń na broń palną i cięciwową w postaci kusz.
Prowadzący strzelanie – na gruncie wojskowym i cywilnym.
Pasjonat, znajdujący upodobanie przy prostowaniu ścieżek, które organa celowo gmatwają aby odmawiać lub ograniczać prawa ubiegających się o wydanie decyzji administracyjnych w zakresie pozwoleń o broń.

Tomasz

Były wojskowy i policjant. Szkoleniowiec z zakresu użycia broni w samoobronie w pomieszczeniach, samochodzie, outdoor. praktyka i zagadnienia prawne, zachowanie przed organami, szkolenia z zakresu Home Defence. Pomoc prawna w sporach z organami w zakresie uzyskania pozwolenia na broń. Szeroko pojęty survival. Nauka walki bronią dla kobiet. Przygotowanie do egzaminów przed policją i na patent. Doświadczenie z wielu misji poza granicami państwa. Wieloletni instruktor oraz egzaminator na broń w organach policji. Możliwość prowadzenia zajęci z dziećmi. Szkolenia Basic dla początkujących.

Kacper

Współzałożyciel Stowarzyszenia, odpowiedzialny za sekcję młodzieżową oraz aktywizacje sportową dorosłych członków.
Swoją przygodę ze sportem zaczynał w sieradzkiej sekcji judo w wieku 7 lat. 
W 2012 roku rozpoczął treningi Taekwon-do w Sieradzu. Następnie uczęszczał również  na zajęcia z boksu, kickboxingu oraz jiu-jitsu. Wielokrotny medalista zawodów regionalnych, ogólnopolskich 
jak i międzynarodowych w Taekwon-do tradycyjnym- Wicemistrz Polski 
w walkach, Wybrany najlepszym zawodnikiem podczas Pucharu Polski 
w 2016 roku. Zdobywca srebrnego medalu na międzynarodowym turnieju 
w czeskim Znojmo. Instruktor sztuk i sportów walki. Poza sztukami walki posiada uprawnienia dietetyka a jego pasją jest historia . 

Michał

Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia. Prowadzący strzelanie, kolekcjoner, a bardziej prawidłowo – zbieracz broni palnej. Posiada egzotyczne rodzaje pozwoleń na broń cięciwową w postaci kuszy i na broń białą w postaci ostrzy ukrytych w przedmiotach niemających wyglądu broni, kastetów i nunczaków, pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału, pałek wykonanych z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału, imitujących kij bejsbolowy. Hobbystycznie zgłebia meandry Ustawy o Broni i Amunicji, miłośnik niuansów prawnych i „wiele zmieniających” przecinków w środku zdania. Wykształcenie z zakresu ratownictwa medycznego. Twórca klubowych systemów informatycznych, które mają za zadanie jeszcze bardziej ułatwić nowym członkom uzyskiwanie pozwolenia na broń palna. Z wykształcenia informatyk oraz właściciel agencji marketingowej.

Nasza misja

W Stowarzyszeniu Strzeleckim „ASY” wierzymy, że strzelectwo to nie tylko pasja, ale także odpowiedzialność. Nasza misja jest jasna i stanowi o sile naszej społeczności: promować strzelectwo jako dyscyplinę opartą na bezpieczeństwie, etyce i precyzji.

Dążymy do tego, by każdy nasz członek, niezależnie od poziomu zaawansowania, miał dostęp do najlepszych szkoleń i wsparcia. Chcemy kształtować świadomość społeczną w zakresie odpowiedniego obchodzenia się z bronią oraz pokazywać, jak strzelectwo może stać się źródłem nie tylko adrenaliny, ale również samodyscypliny i koncentracji.

Kładziemy nacisk na budowanie mocnych, trwałych relacji między naszymi członkami, tworząc środowisko oparte na wzajemnym zaufaniu, koleżeństwie i wymianie doświadczeń. W naszej misji ważne jest dla nas także wsparcie młodych strzelców, aby w przyszłości mogli oni przekazywać wiedzę kolejnym pokoleniom.

W każdej działalności, którą podejmujemy, staramy się być ambasadorami odpowiedzialnego strzelectwa w Polsce, inspirując innych do ciągłego doskonalenia i poszanowania wartości, które nas łączą.

Instruktor Piotr – znany niektórym także jako Polihistor. Mimo młodego wieku (lat 40+) przeszedł swoje w życiu, więc nic nie jest w stanie go zirytować (może poza permanentnym trzymaniem palucha na spuście, ale i to u Was poprawi). Rozsądny, odpowiedzialny, chodzi fama, że łapie świetny kontakt z kursantami (od 16 do 60+ lat, obojga płci) i podobno ma niezłe poczucie humoru. Poza szkoleniami, także elaboruje amunicję, doradza w kwestiach sprzętu i praktycznych (czytaj: naprawdę przydatnych) gadżetów, czyszczenia, konserwacji, prostych napraw broni.
Odnawia egzemplarze kolekcjonerskie (posiada kilkadziesiąt sztuk), poprawia lub dopasowuje współczesne konstrukcje…
Z przyjemnością wprowadzi w arkana nowego hobby jakim stanie się dla Was strzelectwo (lub samo posiadanie ciekawych konstrukcji urządzeń miotających pociski).

Instruktor Piotr – znany niektórym także jako Polihistor. Mimo młodego wieku (lat 40+) przeszedł swoje w życiu, więc nic nie jest w stanie go zirytować (może poza permanentnym trzymaniem palucha na spuście, ale i to u Was poprawi). Rozsądny, odpowiedzialny, chodzi fama, że łapie świetny kontakt z kursantami (od 16 do 60+ lat, obojga płci) i podobno ma niezłe poczucie humoru. Poza szkoleniami, także elaboruje amunicję, doradza w kwestiach sprzętu i praktycznych (czytaj: naprawdę przydatnych) gadżetów, czyszczenia, konserwacji, prostych napraw broni.
Odnawia egzemplarze kolekcjonerskie (posiada kilkadziesiąt sztuk), poprawia lub dopasowuje współczesne konstrukcje…
Z przyjemnością wprowadzi w arkana nowego hobby jakim stanie się dla Was strzelectwo (lub samo posiadanie ciekawych konstrukcji urządzeń miotających pociski).

Instruktor Piotr – znany niektórym także jako Polihistor. Mimo młodego wieku (lat 40+) przeszedł swoje w życiu, więc nic nie jest w stanie go zirytować (może poza permanentnym trzymaniem palucha na spuście, ale i to u Was poprawi). Rozsądny, odpowiedzialny, chodzi fama, że łapie świetny kontakt z kursantami (od 16 do 60+ lat, obojga płci) i podobno ma niezłe poczucie humoru. Poza szkoleniami, także elaboruje amunicję, doradza w kwestiach sprzętu i praktycznych (czytaj: naprawdę przydatnych) gadżetów, czyszczenia, konserwacji, prostych napraw broni.
Odnawia egzemplarze kolekcjonerskie (posiada kilkadziesiąt sztuk), poprawia lub dopasowuje współczesne konstrukcje…
Z przyjemnością wprowadzi w arkana nowego hobby jakim stanie się dla Was strzelectwo (lub samo posiadanie ciekawych konstrukcji urządzeń miotających pociski).

Cała droga to zaledwie kilka prostych kroków, przez które przeprowadzimy Cię od początku do końca.

Kontakt

Obszar działania:
Szczecin, Gdańsk, Poznań, Kraków, Łódź, Zduńska Wola, Warszawa, Lublin, Katowice, Poznań, Rzeszów, Ełk, Częstochowa, Wrocław, Zielona Góra, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Koszalin.

Adres obsługi korespondencji:
Stowarzyszenie Miłośników Karkówki z Grilla i Broni Kolekcjonerskiej ASY
Wiechutki 13
98-200 Sieradz, PL.