Nasza ekipa

Poznajmy się lepiej, to z nami będziesz współpracować.

%

Stowarzyszenia stanowią osoby poniżej 18 roku życia. Razem możemy to zwiększyć!

Stowarzyszenie strzeleckie „ASY” działa na terenie całej Polski, od Szczecina po Ełk, od Gdańska po Kraków. Łączymy w sobie pasjonatów strzelectwa z różnych zakątków naszego kraju, tworząc spójną i dynamiczną społeczność.

W głównych celach stowarzyszenia skupiamy się na promowaniu strzelectwa jako atrakcyjnej i bezpiecznej formy spędzania czasu wolnego. Edukujemy i szkolimy członków w zakresie odpowiedzialnej obsługi broni oraz podstaw strzelectwa sportowego. Regularnie organizujemy zawody i spotkania, stwarzając okazję do wymiany doświadczeń oraz pogłębienia umiejętności. Wielki nacisk kładziemy na budowanie świadomości o etyce i odpowiedzialności strzelca. Dodatkowo, aktywnie wspieramy młodzież w rozwijaniu ich pasji strzeleckich oraz dbamy o utrzymanie i ciągły rozwój infrastruktury strzeleckiej dla naszych członków.

Dzięki naszej aktywności w miastach takich jak Szczecin, Gdańsk, Poznań, Kraków, Łódź, Warszawa, Lublin, Rzeszów, Częstochowa, Wrocław i wielu innych, aspirujemy do bycia wiodącą organizacją w dziedzinie strzelectwa w Polsce.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do naszej społeczności. Razem kształtujemy przyszłość strzelectwa w Polsce!

Konrad

Znany wśród znajomych jako Napiór, to prawdziwy mistrz w łączeniu strzelectwa i kulinarnych przyjemności.

Konrad ma za sobą ponad 10 lat doświadczenia jako operator w służbach mundurowych GISW – nadal czynny zawodowo, a jego specjalnością jest strzelectwo bojowe. Jako instruktor oferuje szkolenia od podstaw, specjalne programy dla kobiet z samoobrony z elementami strzelectwa, a także kursy pierwszej pomocy na strzelnicy.

Konrad przygotowuje swoich kursantów do egzaminu na patent i egzamin KWP. Prowadzi działalność szkoleniową Viking Academy. Jego uczniowie mówią, że z takim wsparciem, nawet nauka strzelectwa jest jak zjedzenie karkówki z grilla – łatwa i przyjemna.

A kiedy szkolenie dobiega końca, Konrad dba o to, aby wszyscy mieli pełne brzuchy i aby ogień w grillu nigdy nie zgasł. Bo u Napióra nie tylko strzelanie jest na celowniku – smakowita karkówka to też część jego arsenału! Działa na terenie Rzeszowa i okolic.

Kacper

Instruktor, sędzia, egzaminator i zawodnik w dynamicznym strzelaniu IPSC. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym strzelcem czy zaawansowanym zawodnikiem regularnie uczestniczącym w zawodach, Kacper jest gotowy, by pomóc Ci osiągnąć nowe wysokości w swojej strzeleckiej pasji.

Jego codzienne pole działania to jedna z warszawskich strzelnic, gdzie prowadzi sekcję strzelania dynamicznego IPSC. Jest znany z tego, że jego zajęcia są tak dynamiczne, że potrzebujesz dodatkowej pary oczu, aby za nim nadążyć!

Zaprasza wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę ze strzelectwem, jak również tych, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności i wejść na wyższy poziom. Treningi mogą się odbywać na kilku strzelnicach w Warszawie i okolicy, mówi się, że zna każdy kąt każdej strzelnicy tak dobrze, jak najlepszy kelner zna swoje menu!

Pamiętajcie, z naszym instruktorem nauka strzelectwa jest nie tylko efektywna, ale i pełna humoru.

Mariusz

Chcesz nauczyć się strzelać? Trafiłeś idealnie! Mariusz to instruktor, trener i sędzia klasy I PZSS z 10-letnim doświadczeniem, który ma więcej wiedzy o strzelectwie niż Internet o kotach. Na zawodach strzeleckich w województwie lubuskim możesz spotkać go zarówno w roli sędziego, jak i zawodnika, choć niektórzy mówią, że jego prawdziwa specjalność to wykrywanie, kto ma najlepszą karkówkę na grillu.

Związany z Lubuskim Związkiem Strzelectwa Sportowego, Mariusz jest jak strzelecki superbohater – zawsze gotowy, by pomóc. Jego supermocą jest wprowadzanie nowicjuszy w świat strzelectwa i przygotowywanie ich do patentu. A jeśli chodzi o informacje o zawodach i egzaminach, to Mariusz jest jak chodząca, strzelecka encyklopedia – zawsze wie, co, kiedy i gdzie się dzieje.

Co więcej, Mariusz ma słabość do starej broni, karabinów i rewolwerów, ale jego największą miłością jest grillowana karkówka. Podobno potrafi przyrządzić ją tak dobrze, że nawet najcelniejszy strzał nie jest w stanie dorównać jej smakowi! Operuje w Zielonej Górze.

Krzysztof

Chcesz nauczyć się strzelectwa od prawdziwego eksperta? Krzysztof, znany w kręgach strzeleckich jako „Czerwień”, jest instruktorem sportu strzeleckiego PZSS, specjalistą strzelectwa bojowego oraz dynamiczno-praktycznego, a także doświadczonym sędzią strzelectwa sportowego. Jako ratownik pola walki, specjalista ds. ochrony osobistej i zabezpieczenia imprez masowych, Krzysztof posiada szeroki wachlarz umiejętności, które chętnie przekazuje swoim uczniom. Jego doświadczenie w pracy z bronią palną i środkami przymusu bezpośredniego sprawia, że jest cenionym szkoleniowcem i strzelcem. Jego pasja do nauczania jest równie silna jak jego miłość do karkówki z grilla – mówi, że jedyny cel, który jest trudniejszy do osiągnięcia niż dziesiątka na tarczy, to idealnie upieczona karkówka.

Dodatkowo, jako trener psów użytkowych i przewodnik psa pracującego K9, Krzysztof potrafi połączyć umiejętności strzeleckie z pracą z psami. A jego zamiłowanie do noży? To już osobna historia pełna ostrza i precyzji – choć żartuje, że jego największym wyzwaniem jest cięcie karkówki na równo grube kawałki.

Z Krzysztofem nauczysz się nie tylko strzelectwa, ale i poznasz tajniki przetrwania – zarówno na strzelnicy, jak i podczas grilla. Operuje w okolicy Wrocławia.

Gosia

Jako instruktorka strzelectwa sportowego oraz praktyczno-bojowego, sędzia PZSS klasy 2, i gościnny komik na Instagramie (znajdziecie ją jako @goha_shooter). Przez ostatnie 6 lat szlifowała swoje umiejętności, specjalizując się w strzelaniu bojowym, za przesłonami, w ruchu i z obrotami – oczywiście, zawsze w granicach zdrowego rozsądku.

Choć Małgosia częściej operuje karabinkiem, to pistolet statyczny i bojowy też nie są jej obce. Uważa, że nauka to proces ciągły i jest zdecydowana z każdym dniem stać się jeszcze lepsza. Co oferuje? Szkolenia przygotowujące do różnego rodzaju egzaminów: od zdobycia pozwolenia, przez poprawę celności i skupienia, aż po specjalistyczne kursy dla służb mundurowych i wiele innych.

Z Małgosią na strzelnicy w Lublinie nie tylko nauczysz się strzelectwa, ale także poznasz tajniki idealnego grilla. Bo przecież każdy strzelec wie, że po ciężkim dniu na strzelnicy nie ma nic lepszego niż dobrze upieczona karkówka!

Andrzej

Bycie instruktorem to dopiero początek długiej i ekscytującej przygody w świecie strzelectwa. Entuzjazm, umiejętności i pozytywne nastawienie sprawiają, że każdy trening jest nie tylko pouczający, ale i pełen radości. Jego lekcje to mieszanka profesjonalizmu, cennych wskazówek i humoru, co sprawia, że nawet najbardziej stresujący trening staje się zabawą.

„Uwielbiam postrzelać” – to jego motto, które idealnie odzwierciedla jego entuzjazm i miłość do tego sportu. Każdą wolną chwilę Andrzej spędza na strzelnicy, gdzie doskonali swoje umiejętności i dzieli się nimi z innymi.

Andrzej to nasz instruktor strzelectwa oraz licencjonowany Sędzia Strzelectwa kl. III z rejonu Szczecin – Gryfino, który swoją pasją i doświadczeniem przyczynia się do rozwoju strzeleckich umiejętności naszych członków.

Jego sekretny przepis na relaks po treningu to  „Strzelanie jest jak dobra kawa – zawsze pobudza, ale bez kofeiny! No i oczywiście, po każdym udanym treningu obowiązkowa przerwa na grilla!”

Bogdan

Zapalony strzelec i kolekcjoner, który swoje pierwsze kroki w świecie broni stawiał jako żołnierz prestiżowej 16 Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie. Obecnie jako Instruktor Sportów Strzeleckich PZSS dzieli się swoją pasją i wiedzą, prowadząc strzelania oraz pełniąc funkcję sędziego podczas zawodów. Z nieustającym zaangażowaniem walczy o zatwierdzanie regulaminów strzelnic, by umożliwić innym bezpieczne i zgodne z prawem korzystanie z nich.

Poza strzelaniem, Bogdan jest wielkim entuzjastą jazdy terenowej 4×4. Nic nie smakuje mu lepiej niż kawa parzona na świeżym powietrzu podczas wypadów w teren. A jeśli gdzieś w okolicy rozpala się grill, możesz być pewien, że na ruszcie króluje jego ulubiona karkówka.

Krzysztof

Instruktor Sportu Strzeleckiego PZSS oraz Instruktor Strzelectwa ze Specjalnością Strzelectwo Bojowe C4Guns, a także licencjonowany Trener Strzelectwa Sportowego. Również licencjonowany Sędzia Strzelectwa Sportowego w dyscyplinach pistolet, karabin, strzelba, Strzelectwa Dynamicznego kl. II oraz Zawodnik. Posiadacz broni palnej, cięciwowej i białej. Organizator strzeleckich pikników, zawodów, imprez firmowych, wieczorów kawalerskich/panieńskich, wystaw i pokazów. Organizator i wykładowca strzeleckich kursów i szkoleń, m.in. na Prowadzącego Strzelanie, do Patentu Strzeleckiego czy do uzyskania Pozwolenia na Broń, a także Instruktor podczas treningów grupowych i indywidualnych. Szczególne zamiłowanie do strzelectwa dynamicznego w formule ITS (International Tactical Shooting).

Ania

Instruktor Sportu Strzeleckiego PZSS, licencjonowany Sędzia Strzelectwa Sportowego w dyscyplinach pistolet, karabin, strzelba kl. II, Strzelectwa Dynamicznego kl. III oraz Zawodnik. Posiadacz broni palnej. Organizator strzeleckich pikników, zawodów, imprez firmowych, wieczorów kawalerskich/panieńskich, wystaw i pokazów. Organizator i wykładowca strzeleckich kursów i szkoleń, m.in. na Prowadzącego Strzelanie, do Patentu Strzeleckiego czy do uzyskania Pozwolenia na Broń, a także Instruktor podczas treningów grupowych i indywidualnych. Szczególne zainteresowanie strzelectwem statycznym.

Piotr

Instruktor znany niektórym także jako Polihistor. Lat 40+, facet o dość łagodnym usposobieniu i dużych pokładach cierpliwości – nic nie jest w stanie go zirytować. Ok, może poza permanentnym trzymaniem palucha na spuście, ale i to u Was poprawi (uwaga – możliwe czasowe nadwyrężenie Waszego narządu słuchu!). Rozsądny, odpowiedzialny, łapie świetny kontakt z kursantami dowolnego wieku i płci, podobno ma też niezłe poczucie humoru. Poza szkoleniami (uwielbia wprowadzać świeżaków w arkana strzelectwa), także elaboruje amunicję, doradza w kwestiach doboru sprzętu i praktycznych dodatków, czyszczenia, konserwacji, prostych napraw broni.

Z prawdziwą inżyniersko-artystyczną pasją oddaje się rozkminkom mechaniczno-naprawczym i odnawianiu egzemplarzy kolekcjonerskich (posiada kilkadziesiąt sztuk), poprawia lub dopasowuje współczesne modele, tworzy praktyczne akcesoria (nie tylko strzeleckie). Uważajcie w dyskusji – zaczynając od budowy naboju .22LR możecie skończyć na wspólnym analizowaniu rysunków konstrukcyjnych „Gadżetu” (dla przypomnienia – to roboczy kryptonim pierwszej bomby atomowej)! Ukierunkuje Was odpowiednio od samego początku nowego hobby jakim stanie się dla Was strzelectwo. Dzięki zajęciom z nim poznacie podstawy funkcjonowania broni, zasady bezpiecznej jej obsługi, postawy, chwytu itp, itd

Monika

W kręgach strzeleckich znana również jako „Halyna”, to prowadząca strzelanie z prawdziwą pasją do broni palnej. Niekwestionowana królowa różu na strzelnicy, która nie tylko zachwyca stylem, ale i swoją umiejętnością w strzelectwie taktyczno-bojowym. Ostatnio odkryła w sobie nową pasję – strzelectwo długodystansowe, i krok po kroku, cel po celu, podbija ten wymagający obszar.

Ale nie dajcie się zwieść! Pomimo tego, że może wyglądać jak nieustraszona wojowniczka, najchętniej pracuje z kobietami i osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki na strzelnicy. Monika jest mistrzynią w tworzeniu luźnej i przyjaznej atmosfery, gdzie niewybredne żarty i gromki śmiech są na porządku dziennym.

Mateusz

Strzelec, posiadacz broni, zawodowy cywil. Lubi konstrukcje i rozwiązania nietypowe. Nie posiada dwóch sztuk broni na ten sam nabój. Przez kilka ostatnich lat pracował jako instruktor i prowadzący strzelanie na kilku pomorskich strzelnicach oraz spędził tysiące godzin na osi pracując z osobami prezentującymi najróżniejszy poziom umiejętności. Organizator zawodów „Otwierać Konserwy” oraz prowadzący youtubowego kanału „M.D. Shooting”. Podczas zajęć na strzelnicy stawia na wszechstronny rozwój umiejętności strzeleckich. Wychodzi z założenia, że pozwolenie na broń to nie koniec, ale początek rozwoju strzeleckiego. W wolnym czasie strzela zawody westernowe. Prywatnie lubi klasyczną muzykę, Gwiezdne Wojny i budyń. Operuje w rejonie Trójmiasta.

Mariusz

Aktywnie propagujący powszechny dostęp do broni, nie tylko palnej w środowisku mundurowym i poza nim. Służący radą i pomocą przy tworzeniu dokumentacji wymaganej przy uzyskaniu pozwolenia na broń przez żołnierzy. Instruktor prowadzący strzelania wg starszego programu strzelań oraz wg nowej formy ABC. Czerpie radość z doszkalania swej skromnej osoby w sportach strzeleckich, a także w szkoleniu innych. Kolekcjoner broni nie tylko palnej. Posiadacz pozwoleń na broń palną i cięciwową w postaci kusz.
Prowadzący strzelanie – na gruncie wojskowym i cywilnym.
Pasjonat, znajdujący upodobanie przy prostowaniu ścieżek, które organa celowo gmatwają aby odmawiać lub ograniczać prawa ubiegających się o wydanie decyzji administracyjnych w zakresie pozwoleń o broń.

 

Mariusz to chodząca encyklopedia, która służy radą nawet w najbardziej zawiłych kwestiach pozwoleń. Mówi się, że potrafi przemierzyć gąszcz biurokracji szybciej niż niejeden strzał z karabinu! Jako instruktor strzelania, z radością dzieli się wiedzą, a podczas szkoleń, jego humor potrafi trafić do celu lepiej niż precyzyjny strzał z pistoletu.

Tomasz

Były wojskowy i policjant. Szkoleniowiec z zakresu użycia broni w samoobronie w pomieszczeniach, samochodzie, outdoor. praktyka i zagadnienia prawne, zachowanie przed organami, szkolenia z zakresu Home Defence. Pomoc prawna w sporach z organami w zakresie uzyskania pozwolenia na broń. Szeroko pojęty survival. Nauka walki bronią dla kobiet. Przygotowanie do egzaminów przed policją i na patent. Doświadczenie z wielu misji poza granicami państwa. Wieloletni instruktor oraz egzaminator na broń w organach policji. Możliwość prowadzenia zajęci z dziećmi. Szkolenia Basic dla początkujących.

Kacper

Współzałożyciel Stowarzyszenia, to człowiek orkiestra, odpowiedzialny za sekcję młodzieżową oraz aktywizację sportową dorosłych członków. Swoją przygodę ze sportem zaczynał jako mały ninja w sieradzkiej sekcji judo w wieku 7 lat. W 2012 roku rozpoczął treningi Taekwon-do w Sieradzu, a później dodatkowo zaczął uczęszczać na zajęcia z boksu, kickboxingu oraz jiu-jitsu. Jest wielokrotnym medalistą zawodów regionalnych, ogólnopolskich jak i międzynarodowych w Taekwon-do tradycyjnym. Wicemistrz Polski w walkach i wybrany najlepszym zawodnikiem podczas Pucharu Polski w 2016 roku. Zdobył srebrny medal na międzynarodowym turnieju w czeskim Znojmo.

Ale to nie wszystko! Kacper jest także instruktorem sztuk i sportów walki, a w wolnych chwilach zamienia kimono na fartuch dietetyka – bo przecież każdy ninja musi dobrze się odżywiać! Jego pasją jest również historia, co sprawia, że niektórzy żartują, iż Kacper jest tak wszechstronny, że w razie potrzeby mógłby samodzielnie odegrać wszystkie role w historycznym filmie akcji. Niezależnie od tego, czy chodzi o sztuki walki, dietetykę czy historię, Kacper jest gotów, by podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Można by rzec, że jest jak encyklopedia sportów walki – tylko o wiele bardziej dynamiczna i zdecydowanie bardziej zabawna!

Michał

Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia, jest człowiekiem o wielu talentach. Prowadzący strzelanie, kolekcjoner, a bardziej prawidłowo – jak sam siebie nazywa – „zbieracz” broni palnej. Jego kolekcja jest tak różnorodna, że niektórzy podejrzewają, iż planuje otworzyć własne muzeum broni, albo chociaż sklep z pamiątkami.

Posiada egzotyczne rodzaje pozwoleń na broń, które brzmią jak coś prosto z filmów akcji: od kusz przez ostrza ukryte po nunczaki. Zdarza się, że jego znajomi żartują, że na imprezy tematyczne przebiera się za Jamesa Bonda, bo kto inny ma licencję na takie gadżety?

Jest też miłośnikiem niuansów prawnych i „wiele zmieniających” przecinków w środku zdania. Jego hobbystyczne zainteresowanie Ustawą o Broni i Amunicji jest tak duże, że mówi się, iż potrafi czytać ją jak dobrą książkę – na dobranoc, przy śniadaniu, a nawet w trakcie przerw na strzelnicy.

Z wykształcenia informatyk oraz właściciel agencji marketingowej. Opanował sztukę tworzenia klubowych systemów informatycznych, które mają za zadanie jeszcze bardziej ułatwić nowym członkom uzyskiwanie pozwolenia na broń palną. Kiedyś żartował, że jeśli to nie wypali, to zawsze może otworzyć kawiarnię o tematyce strzeleckiej. W końcu, jak mówi, kawa i broń to dla niego idealne połączenie – obie sprawy wymagają precyzji i dobrego celowania.

Oprócz swojej pasji do broni i informatyki, Michał ma wykształcenie z zakresu ratownictwa medycznego. Coś w stylu „Superman w cywilu”, tylko zamiast peleryny nosi kaburę. W wolnych chwilach lubi wyjaśniać, jak to „bycie nerdem strzeleckim” i „ratownikiem medycznym” doskonale się uzupełnia – przecież na strzelnicy bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Nasza misja

W Stowarzyszeniu Strzeleckim „ASY” wierzymy, że strzelectwo to nie tylko pasja, ale także odpowiedzialność. Nasza misja jest jasna i stanowi o sile naszej społeczności: promować strzelectwo jako dyscyplinę opartą na bezpieczeństwie, etyce i precyzji.

Dążymy do tego, by każdy nasz członek, niezależnie od poziomu zaawansowania, miał dostęp do najlepszych szkoleń i wsparcia. Chcemy kształtować świadomość społeczną w zakresie odpowiedniego obchodzenia się z bronią oraz pokazywać, jak strzelectwo może stać się źródłem nie tylko adrenaliny, ale również samodyscypliny i koncentracji.

Kładziemy nacisk na budowanie mocnych, trwałych relacji między naszymi członkami, tworząc środowisko oparte na wzajemnym zaufaniu, koleżeństwie i wymianie doświadczeń. W naszej misji ważne jest dla nas także wsparcie młodych strzelców, aby w przyszłości mogli oni przekazywać wiedzę kolejnym pokoleniom.

W każdej działalności, którą podejmujemy, staramy się być ambasadorami odpowiedzialnego strzelectwa w Polsce, inspirując innych do ciągłego doskonalenia i poszanowania wartości, które nas łączą.

Instruktor Piotr – znany niektórym także jako Polihistor. Mimo młodego wieku (lat 40+) przeszedł swoje w życiu, więc nic nie jest w stanie go zirytować (może poza permanentnym trzymaniem palucha na spuście, ale i to u Was poprawi). Rozsądny, odpowiedzialny, chodzi fama, że łapie świetny kontakt z kursantami (od 16 do 60+ lat, obojga płci) i podobno ma niezłe poczucie humoru. Poza szkoleniami, także elaboruje amunicję, doradza w kwestiach sprzętu i praktycznych (czytaj: naprawdę przydatnych) gadżetów, czyszczenia, konserwacji, prostych napraw broni.
Odnawia egzemplarze kolekcjonerskie (posiada kilkadziesiąt sztuk), poprawia lub dopasowuje współczesne konstrukcje…
Z przyjemnością wprowadzi w arkana nowego hobby jakim stanie się dla Was strzelectwo (lub samo posiadanie ciekawych konstrukcji urządzeń miotających pociski).

Instruktor Piotr – znany niektórym także jako Polihistor. Mimo młodego wieku (lat 40+) przeszedł swoje w życiu, więc nic nie jest w stanie go zirytować (może poza permanentnym trzymaniem palucha na spuście, ale i to u Was poprawi). Rozsądny, odpowiedzialny, chodzi fama, że łapie świetny kontakt z kursantami (od 16 do 60+ lat, obojga płci) i podobno ma niezłe poczucie humoru. Poza szkoleniami, także elaboruje amunicję, doradza w kwestiach sprzętu i praktycznych (czytaj: naprawdę przydatnych) gadżetów, czyszczenia, konserwacji, prostych napraw broni.
Odnawia egzemplarze kolekcjonerskie (posiada kilkadziesiąt sztuk), poprawia lub dopasowuje współczesne konstrukcje…
Z przyjemnością wprowadzi w arkana nowego hobby jakim stanie się dla Was strzelectwo (lub samo posiadanie ciekawych konstrukcji urządzeń miotających pociski).

Instruktor Piotr – znany niektórym także jako Polihistor. Mimo młodego wieku (lat 40+) przeszedł swoje w życiu, więc nic nie jest w stanie go zirytować (może poza permanentnym trzymaniem palucha na spuście, ale i to u Was poprawi). Rozsądny, odpowiedzialny, chodzi fama, że łapie świetny kontakt z kursantami (od 16 do 60+ lat, obojga płci) i podobno ma niezłe poczucie humoru. Poza szkoleniami, także elaboruje amunicję, doradza w kwestiach sprzętu i praktycznych (czytaj: naprawdę przydatnych) gadżetów, czyszczenia, konserwacji, prostych napraw broni.
Odnawia egzemplarze kolekcjonerskie (posiada kilkadziesiąt sztuk), poprawia lub dopasowuje współczesne konstrukcje…
Z przyjemnością wprowadzi w arkana nowego hobby jakim stanie się dla Was strzelectwo (lub samo posiadanie ciekawych konstrukcji urządzeń miotających pociski).

Cała droga to zaledwie kilka prostych kroków, przez które przeprowadzimy Cię od początku do końca.

Kontakt

Obszar działania:
Lublin, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wolsztyn, Koszalin, Borne Sulinowo, Libiąż, Kraków, Szczecin, Łódź, Zduńska Wola, Warszawa, Wrocław, Siechnice, Zielona Góra, Jelenia Góra, Białystok, Rzeszów, Kielce, Końskie, Ełk, Elbląg, Katowice, Toruń, Nowy Targ, Nowy Sącz, Olsztyn, Bzowiec, Piła, Czarnków, Bydgoszcz... i inne. (Zapytaj)

Adres obsługi korespondencji:
Stowarzyszenie Miłośników Karkówki z Grilla i Broni Kolekcjonerskiej ASY(-BIS)
Wiechutki 13
98-200 Sieradz, PL

Darowizny prosimy przesyłać na konto:
36 1870 1045 2083 1081 3410 0001

Skip to content